גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

אחות פרטית

התאוששות אחרי כל הליך כירורגי, גם כאשר מדובר בניתוח פשוט ולא מסובך, יכולה להיות קשה ומפרכת. מטלות יומיומיות רגילות שאנחנו רגילים לעשות הופכות קשות יותר, התמודדות עם תופעות לוואי המצריכות לפעמים התייחסות רפואית הופכת אותנו למומחים לרגע, כשבעצם אנחנו מתקשים למצוא דרך להקל ורוצים שהכאב או אי הנעימות ייגמרו. במקרים רבים, הניתוח מלווה בתופעות לוואי שמחייבות שכיבה ומנוחה ואנחנו מתקשים לעשות מטלות כמו ללכת לשירותים או להתקלח.

כיצד אחות פרטית מקלה על ההחלמה מניתוח?

אחות פרטית שמצטרפת אל תהליך ההתאוששות ונשלחת לסייע, בהתאמה מקצועית מדוייקת, יכולה לפתור לא מעט מהבעיות שמתעוררות לאחר הניתוח ולהקל משמעותית על תהליך ההחלמה.

כיצד זה עובד?
ראשית יש לפנות לאחת החברות המציעות שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח. חשוב מאד להקפיד ולבדוק שהחברה הנבחרת היא חברה המוכרת על ידי קופות החולים וחברות הביטוח השונות, כך שיהיה ניתן לקבל החזר כספי על השירות.

חברות הביטוח וקופות החולים מכירות בצורך זה ויכולות להוביל להחזר כספי של עד 80% מהתשלום עבור השירות. חיפוש החברה כולל בירור פרטים ולאחר מכן  קבלת אישור סופי מקופת החולים או חברת הביטוח, כדי לוודא שאתם זכאים להחזר.

פנייה לחברה תוביל להגדרת הצרכים של המטופל. לאיזו עזרה הוא צריך, איזה ניתוח עבר, מהם הקשיים והבעיות בהם הוא נתקל לאחר הניתוח וכמה שעות של סיוע נדרשות כדי להבטיח הקלה משמעותית על תהליך ההחלמה. האחות יכולה לשהות לצד המטופל משעה אחת קלה, שבה היא דואגת לבדיקה או ביצוע תהליך רפואי – למשל זריקה שנדרשת לאחר הניתוח ועד לשהות קבועה במהלך הלילות ונוכחות של 24 שעות ביממה, בהתאם לצורך הרפואי ולסוג הניתוח שעבר המטופל.

יתרונות הטיפול – פיקוח מקצועי, עזרה בכל עת וטיפול רפואי צמוד

נוכחותה של אחות פרטית בימים שלאחר ניתוח, מכל סוג שהוא, מעניקה לא מעט יתרונות למטופל. מעבר לליווי המקצועי של אדם שלמד ומכיר את תהליך ההחלמה של טיפול בכאבי גב, יודע כיצד להתמודד עם בעיות בריאותיות שמלוות את התהליך ויכול להציע פתרון זמין במהירות, מדובר בפיקוח צמוד שחשוב לתהליך ההחלמה. האחות נמצאת שם כדי לתמוך, לעזור, להציע פתרונות מתוך עולמה המקצועי ולשפר את התחושה של המטופל.

גם משפחתו של המטופל נהנית מהליווי המקצועי הזה, שכן רבות מהטרדות לאחר ניתוח נופלות על המשפחה, שלא תמיד יודעת כיצד לספק הקלה. האחות המקצועית שמגיעה אל בית המטופל, נמצאת שם מספר שעות לפני הצורך, לפעמים גם בשעות הלילה, מספקת את השקט הנפשי גם לבני המשפחה שיודעים שהמטופל מקבל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר.

יתרון לא פחות חשוב הוא ההתאמה שמציעות החברות בין מצב המטופל וסוג הניתוח שעבר ובין התמחות האחות, כך שמטופל שעבר ניתוח מסויים יכול להסתייע באחות בעלת הכשרה בתחום הזה וכך לקבל למעשה את הטיפול הטוב ביותר.

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה