גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

בית אבות סיעודי מורכב

אנשים אשר זקוקים לסיוע בחיי היומיום, נמצאים סביבנו ללא הרף. רובנו אף חווינו מצבים שכאלו מול בני משפחתנו שנזקקו לסיוע בשל הקשיים איתם התמודדו. חולים המוגדרים במצב סיעודי מורכב, הם חולים אשר בנוסף לחוסר היכולת לבצע פעולות בסיסיות, נדרשים גם לטיפולים של מכונות ועזרים שונים ברוב שעות היום. (חולי דיאליזה, מחלות ריאות, פצעי לחץ וכדומה). את אותם חולים מוטב להעביר לטיפול אצל בית אבות סיעודי מורכב.

היכן נוכל למצוא בית אבות סיעודי מורכב ?

בארץ קיימים מוסדות שונים אשר מסייעים לחולים סיעודיים מורכבים. כדי למצוא בית אבות סיעודי מורכב אשר ייתן מענה הולם ליקירנו מומלץ לדעת ולהפנים כמה דגשים אשר יעזרו לנו לקבל את ההחלטה הנכונה.
בראש ובראשונה אנשי המקצוע אשר יעבדו בבית האבות יהיו חייבים להיות בעלי ניסיון בטיפולים בחולים סיעודיים מורכבים. חולים אלו, אשר משתמשים בשארית כוחותיהם, זקוקים יותר מכל ליד תומכת ולב קשוב לצרכיהם. כאשר נפקיד את האנשים הקרובים אלינו ביותר בידיהם, מוטב כי נדע שהם יקבלו את הטיפול ההולם ביותר.

בנוסף לזאת, כדאי לזכור כי התשלום עבור בית אבות סיעודי מורכב יכול להתבצע בשיתוף ההוצאות הכרוכות בטיפול היומי יחד עם ביטוח לאומי. הנחות והטבות שונות ניתן למצוא בין כל מוסד כזה או אחר. עובדה זו יכולה לסייע לנו בהוצאות הגבוהות אליהן אנו נידרש.

פרט נוסף וחשוב גם כן, הנה הנוחות וההסכמה של המטופל להתקיים בבית האבות המסוים. בית אבות סיעודי מורכב מאכלס אנשים קשי יום, ולכן על המטופל להיות שלם (במידה וכאמור מודע למצבו), ולתת את הסכמתו. קיומם של התנאים שלעיל יתנו את משקלם בהחלטה איזה בית אבות סיעודי מורכב נבחר עבור הקרובים והיקרים לנו ביותר.

קרא עוד: תיירות מרפא | דיור מוגן יוקרתי

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה