גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

בית דיור מוגן במרכז

בית דיור מוגן במרכז – את אנשים רבים מעסיקה השאלה לגבי מקום מגורים והראוי ביותר עבור יקיריהם. ישנם כאלה אשר יעדיפו להתגורר לעת זקנתם בביתם – מה שיכול להוות להם קושי רב. אך יש כאלה כי לעת זקנתם יעדיפו להתגורר בבית דיור מוגן במרכז ולחוות לעת זקנתם חוויה שונה ומעניינת – בבית דיור יוקרתי המספק מגוון פעילויות שונות לגילאים אלו.

מהו דיור מוגן?

בית דיור מוגן במרכז או בכל עיר אחרת, הוא צורת דיור נפוצה בקרב אוכלוסיית המתבגרים אשר מעוניינים לשמור על עצמאות מלאה בבניין מגורים בסביבה שיתופית. במסגרת דיור מוגן, זכאי המתגורר לבית חם משלו ובכן שירותים נלווים נוספים כמו – בתי קפה, בריכה, חדר כושר, חוגים, שירות צוות רפואי 24/7, מועדון תרבות ועוד מגוון פעילויות נוספות.

היתרונות בבית דיור מוגן

אם הנכם מתגוררים באזור המרכז, בית דיור מוגן במרכז הוא פתרון אידיאלי בעבורכם או עבור יקירכם. שכן תוכלו ליהנות מגורים שקטים ובסביבה מאובטחת 24/7. מלבד הנוחות במיקום בית הדיור, תוכלו ליהנות ממגוון חוגים ופעילויות שונות המתקיימות במקום וכמו כן מצוות רפואי הפועל 24/7 שעות ביממה, וכך תוכלו בלחיצת כפתור להזעיק צוות רפואי למקרה וחלילה תזדקקו לו.

אם הבטיחות שלכם או של יקירכם  חשובה לכם, פתרון בית דיור מוגן במרכז – הוא פתרון אשר יעניק לכם שקט נפשי ואיכות חיים לגיל הזהב.

תרבות, מפגשים ועוד מגוון פעילויות

הצד הגופני והבריאותי הוא ללא ספק פן חשוב במיוחד, אך הוא לא היחידי. בבית דיור מוגן, תוכלו למצוא מגוון פעילויות חברתיות ותרבותיות המתקיימות במקום, כמו כן תוכלו ליהנות ממפגשם שונים ובכך להכיר חברים חדשים בני גילכם, להעביר חוויות, ליהנות מהרצאות מרתקות, פעילויות תרבות, פעילויות לנכדים ולילדים ועוד.

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה