פיזיותרפיה

איש מבוגר עושה פיזיותרפיה

פיזיותרפיה הינו תחום העוסק בריפוי לאחר פציעות או חולי ומטפל בכאבים שונים ואף מונע אותם. לרוב אנשים נזקקים לטיפולי פיזיותרפיה לאחר חולי, תאונות או ניתוחים שונים. את הפיזיותרפיסטים תוכלו למצוא בבתי חולים, במרפאות במרכזי שיקום והחלמה ובתי דיור מוגן ועוד.

כיום, קיימים מספר סוגים שונים של פיזיותרפיסטים המתמחים בסוגים שונים של טיפולים כמו – פיזיותרפיה קונבנציונלית, פיזיותרפיה רפואית, לתינוקות, לנשים בהריון, לשיקום לאחר פציעה או טיפול רפואי מורכב ועוד סוגים שונים ומגוונים בהתאם לצורכי המטופל.

 

למה צריך לבצע טיפול פיזיותרפיה לאחר ניתוח או לאחר פציעה?

הגבלות בתפקוד היום יומי, פוגעות באיכות חיים ומקשות על תפקוד שוטף. בעזרת טיפולי פיזיותרפיה, תוכלו לשמור על התפקוד היום יומי. הטיפולים עצמם כוללים תרגילי כושר גופני לשיפור יכולת התנועה של הגוף והינם חיוניים לשיפור יכולת התנועה, במיוחד לאחר טיפול רפואי מורכב או פציעה. הטיפולים עצמם, מיועדים אף לחיזוק השרירים ולשיפור שיווי המשקל ולאפשר לכם עצמאות מרבית.

אפשרויות טיפול

  • אחד על אחד – ישנה אפשרות לבצע תרגילי פיזיותרפיה על ידי פיזיותרפיסט אחד על אחד במגוון קליניקות פרטיות אשר מציעות את שירותים אלו.
  • טיפול בקבוצה – כאשר מבצעים טיפולי פיזיותרפיה בקבוצה תוכלו ליהנות מאינטראקציה חברתית, ממוטיבציה, תחרות ובכן התמדה אישית.

 

פיזיותרפיה במרכזי שיקום והחלמה

“פאלס מדיקל” – הוא מרכז רפואי של החלמה וסיעוד רפואי הממוקם צמוד לבית חולים איכילוב בתל אביב. מרכז ההחלמה, מציע סטנדרטים בין לאומיים בכל מה שקשור לשיקום והחלמה מכל סוגי הטיפולים ומניתוחים שונים.  “בפאלס מדיקל” תוכלו ליהנות מחוויית אירוח ברמה גבוהה ובכן מצוות רפואי אשר זמין עבורכם 24/7. בנוסף, תוכלו למצוא פיזיותרפיסטים ובכן טיפולים של כאבי גב תחתון בקבוצות אשר יעודדו אתכם בשל האינטראקציה החברתית להתמיד וללכת לכל טיפול. צוות הפיזיותרפיסטים הינו צוות מקצועי אשר ילווה אתכם בכל מפגש ויספק לכם את המענה הדרוש בכל תחום.

הכתבות הבאות

דילוג לתוכן