שיקום

אישה מחזיקה ידיים של אחות

שיקום לאחר ניתוח או אחרי אשפוז הוא הליך אשר דורש שקט ורוגע נפשי, ובכן צוות רפואי או אדם אשר יסייע לכם לבצע את הפעילויות היום יומיות. ניתוח או אשפוז הוא סוג של טראומה לגוף והגוף דורש מנוחה רבה. לעיתים שיקום יכול להיות תקופה קצרה, אך לעיתים מדובר בשיקום ארוך היכול להיות מספר חודשים.

 

שיקום לאחר טיפול או ניתוח

לרוב אנשים רבים אינם מסתפקים באשפוז שלאחר ניתוח בבית החולים, וזקוקים להמשך שיקום בביתם או במרכזי החלמה אשר מציעים אפשרות של שיקום גריאטרי מקיף ויסודי עם צוות רפואי צמוד ועזרה בפעולות יום יומיות. כיום, תוכלו למצוא מגוון מרכזי החלמה אשר מציעים תנאים נינוחים להחלמה כמו – צוות רפואי צמוד, פעילות, חדרים פרטיים, לחצן מצוקה, אוכל חם ועוד אפשרויות שונות ומגוונות לנוחיותכם.

מהו בית החלמה שיקומי?

“פאלס מדיקל” – הינו מרכז רפואי של החלמה וסיעוד רפואי הממוקם צמוד לבית חולים איכילוב בתל אביב. מרכז ההחלמה, מציע סטנדרטים בין לאומיים בכל מה שקשור לשיקום והחלמה בכל סוגי הטיפולים ומניתוחים שונים.  תוכלו למצוא אירוח ברמת חמישה כוכבים הכולל אוכל עשיר , טיפול והשגחה 24/7 על ידי צוות מסור ועוד. כל זאת ברמה גבוהה אשר תספק לכם חווית שיקום ייחודית.

יתרונות מרכז החלמה

שיקום לאחר ניתוח או לאחר טיפולים רפואיים מורכבים – הוא הליך קשה במיוחד למטופל. המטופל חייב לעזר במטפל צמוד ולעיתים יש צורך בעזרתו של עורך דין רשלנות רפואית, לפעמים הנטל נופל על כתפי ילדכם אשר עסוקים אף הם בעבודתם ובגידול ילדיהם. על מנת שלא ליפול נטל עליהם, תוכלו לעזר בבתי החלמה המציעים אירוח ברמה גבוהה. כמו:

  • התאמת תכנית טיפול אישי לכל מטופל.
  • צוות רופאים מקצועי בתחומים שונים.
  • צוות רפואי ואחיות 24/7.
  • טיפולי פיזיותרפיה על בסיס יום יומי בסיוע מכון כושר וצוות פיזיותרפיסטים מקצועי.
  • ארוחות גורמה בניהולו של שף הבית ועוד.

הכתבות הבאות

דילוג לתוכן