גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

כל מה שרציתם לדעת על דיון מוגן יוקרתי

בשנות התשעים החלו להיבנות בישראל אחוזות של דיור מוגן יוקרתי.

| 08.01.17

בשנות התשעים החלו להיבנות בישראל אחוזות של דיור מוגן יוקרתי. עד אז בני גיל הזהב אשר רצו לעזוב את ביתם ולהתגורר עם בני גילם, תוך כדי שהם יכולים מגוון שירותים ייחודים מהמקום, היו צריכים לעשות את זה בבתי אבות, שעבדו על פי סטנדרטים רגילים ויחסית פשוטים. אחוזות דיור מוגן יוקרתי שינו את כללי המשחק.

לפני שנסביר, מה זאת אומרת דיור מוגן יוקרתי, נסביר בקצרה, מה זה בכלל דיור מוגן. הרעיון הוא מאוד פשוט. אנשים מבוגרים, אנשים בגיל פנסיה, אלמנים ואלמנות או זוגות נשואים, יכולים לרכוש או לשכור נכס במסגרת מבנה של דיור מוגן. מבנה זה מנוהל על ידי חברה והיא מספקת לדיירים את כל השירותים, החל משמירה ואבטחה, דרך ניקיון, כביסה, שירות הסעות, חוגים, הפעלות, שירותי סיעוד ובריאות, ועוד מגוון שירותים ייחודים שהופכים את השהות במקום למאוד נעימה ומיוחדת. הדיירים בדיור מוגן נהנים מעצמאות מלאה אך במקום שהם יצטרכו לחיות בגפם וללכת ממקום למקום, בשביל ליהנות מכל זה, במסגרת דיור מוגן הם מקבלים הכל במקום אחד.

מה זה דיור מוגן יוקרתי?

מן הסתם, במהלך השנים התחרות בתחום של דיור מוגן התרחבה כך שכל אחוזה מעוניינת כמובן למשוך אליה את אותם אנשים שמעוניינים לעבור להתגורר באחוזות אלו. לכן כל אחוזה מנסה לעלות את הסטנדרט של הקונספט, וכך קיבלנו דיור מוגן יוקרתי.

כשמדברים על דיור מוגן יוקרתי, אנחנו מדברים למעשה על אחוזה שמעניקה לדיירים שלה מגוון שירותים איכותיים ומיוחדים כחלק מעסקת החבילה או בעלות נפרדת. מדובר על שירותים כמו הפעלות וחוגים, אירועי בידור, מועדוני אומנות, מועדוני ספורט וכושר, מכוני ספא, שירותי יופי, שירותי בנקאות, מינימרקט, מסעדות, שירותי ניקיון וכביסה ועוד. כמו כן, דיור מוגן יוקרתי מציע לדיירים דירות בגדלים שונים, דירות גדולות ורחבות, עם נוף יפה וכמובן בנייה באיכות גבוהה.

חשוב לומר, דיור מוגן יוקרתי הוא לא דבר זול, ומקומות שמציעים אותו פונים לקהלים ספציפיים, אך כשעושים את החישוב הכללי, מגלים שזה משתלם, לא רק כלכלית אלא גם מבחינות אחרות, למשל, זה משתלם מבחינת זמן. כשכל מה שציינו נמצא באותו מבנה, נחסך המון זמן לדיירים, והם יכולים ליהנות שהכל קרוב אליהם.

כיום, יותר ויותר מקומות מנסים ללכת לכיוון של דיור מוגן, הסיבה פשוטה, יותר ויותר מבוגרים רוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, גם כשהם מתגוררים בדיור מוגן ולא בבית שלהם.

קרא עוד: דיור מוגן הגיל השלישי

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה