גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

דיירים מספרים

ורדה ברקן
"את המעבר שלי ל"דיור מוגן" ביצעתי לאחר התלבטות קשה וארוכה. בניגוד לרבים אחרים שמשאירים את רוב תכולת דירתם מאחור ומרהטים מחדש את הדירה החדשה, אני החלטתי להעביר את כל מה שניתן מדירתי הקודמת, ולהתאים הכל לדירה החדשה. כתוצאה מכך, מהרגע שעברתי לפאלאס רעננה, הרגשתי מיד בבית".
דירתי בת 2 החדרים אמנם קטנה, אך קומפקטית ופונקציונלית ומספקת אותי מכל הבחינות. כשאני יושבת ומסתכלת סביב, אני רואה דברים שמזכירים לי רגעים ומקומות יפים מעברי.
אני נהנית גם מהפעילויות התרבותיות ובמידת האפשר גם מהפעילויות הספורטיביות. לסיכום: ההחלטה הייתה נכונה!

זיוה טרלובסקי
כשעברתי לפאלאס רעננה, לפני כחמש שנים, בחרתי לעצב את דירתי החדשה בדרכי ולפי טעמי. את הקירות צבעתי באדום עז. הוספתי וורדים אדומות בכול פינה וקישטתי עם אוספים שונים של פריטים שאספתי במהלך השנים מכל קצוות תבל. כך, יצרתי לי דירה שמבטאת את אופיי ואת טעמי בדרך הטובה ביותר.

יהודית דוייטש
כשהחלטתי לעבור לדיור מוגן, אחת מבנותיי אמרה לי: "אימא, את לא יכולה לרדת ברמת החיים שאליה הורגלת כל חייך".
הבת השנייה אמרה: "אנחנו נמדוד את הדירות היטב היטב על מנת שלא נחסיר שום דבר מהתכולה, מהריהוט ומסגנון החיים אליו התרגלת"
הגענו יחד לדירה החדשה, מדדנו אותה והופתענו לגלות שהיא אכן גדולה מספיק בכדי להכיל את כל החפצים והרהיטים שלי. את מה שהיה חסר, הזמנו בדיוק באותו סגנון על מנת לשמור על אותו פרופיל של אושר אליו הורגלתי טרום הגעתי לאחוזה.
התוצאה נכרת בעיניים. לכל חפץ ופריט שמור מקום בלב, עם זיכרונות מתקופות מרתקות בחיי. החיים בפאלאס מאפשרים לי כל זאת, וזה מה שנותן לי את הכוח להמשיך הלאה מדי יום.
מאחלת לדיירים החדשים שגם ילדיהם יפרגנו להם על המעבר, ויעזרו להם להפוך אותו לחוויה נפלאה.

ציפי ועודד מרום
ציפי ועודד עברו להתגורר בפאלאס רעננה בשנת 2016.
ציפי מספרת: "מאז שיצאתי לפנסיה ידעתי שאני רוצה לעבור לדיור מוגן, אך עודד אמר לי "תלכי לבד…"
ציפי, מורה בעברה בכפר רזיאל, מכירה את פאלאס רעננה עוד בשמה הקודם 'אחוזת בית'. היא מספרת: "לימדתי עברית את הדיירים דוברי האנגלית, העברתי סדנאות בספרות וידעתי שאגיע לכאן כדיירת ביום מן הימים."
אך עודד התנגד בכל תוקף ולא היה עם מי לדבר.
עודד מספר: " אני הייתי זה שהתנגד וטענתי שמקומות כאלה אינם בשבילי. בסופו של דבר אני הייתי זה שהחליט לעבור לפאלאס רעננה וקידמתי את המהלך".
עודד, טייס קרב בעברו, מספר על הרגע בו קיבל את ההחלטה ששינתה את חייו. "גרנו 40 שנה בהרצליה, בבית גדול בן 6 חדרים שהזדקן והתפורר, עם גינה גדולה שרק אני טיפלתי בה. אחזקת הבית גזלה זמן ומשאבים ועייפה אותנו מאד. יום אחד, בעקבות בעיית חשמל בבית, החלטתי בו במקום שאנחנו עוזבים את הבית ועוברים לגור בדיור מוגן. הגענו לפגישה בפאלאס רעננה, התאהבתי במקום ובדירה והשאר היסטוריה. אפילו את אשתי הפתעתי עם הנחישות לעבור ועם ההחלטה המהירה. מבחינתי זה המקום הכי טוב בעולם. המיקום, הגישה, ובעיקר הצוות האנושי במקום".
עודד היה ועודנו פעיל גם כאן. הוא מרבה לצייר, ואף הציג את ציוריו בתערוכה בפאלאס רעננה. עודד כתב וכותב ספרים ואף מעביר הרצאות לדיירי הבית בנושאים הקרובים לליבו: מלחמת ששת הימים, נשים בתעופה ועוד.
גם ציפי פעילה כאן מאוד, במיוחד בחדר אמנויות, וביתה מקושט בעבודותיה היפות.

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה