גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

אגף מדיקל

בגיל מסוים קשה לתפקד לבד. בשלב כלשהו הקושי קשור בבריאות. ירידה בתפקוד, דמנציה, מחלות זקנה. כל אלה מובילים לכך שההורה, בן או בת הזוג חייבים בהשגחה צמודה. בליווי רפואי צמוד. בתחילה אנו, הילדים או בני הזוג, מנסים לעשות הכל כדי להשאיר את ההורה בבית. להעניק את הזכות להזדקן בסביבה הטבעית והמוכרת. מצמידים להם מטפל/ת, מנסים לקבל עזרה נוספת, לאחר זמן מביאים עובד זר ומקווים לטוב. אך הזמן עובר, לרוב המצב רק מתדרדר. לעיתים ההחמרה הגדולה דווקא נובעת מכך שההסתגרות בבית וההתכנסות לחוסר המעש מובילה להחמרה שמעבר למצופה. החמרה נפשית ופיזית.

אז מה עושים?

אל לנו להאשים את עצמנו, את העובד/ת הזרה, את ההורה או את בן או בת הזוג. במצבים בהם יכולת התפקוד העצמאי מתדרדרת עד מאד, במצבים בהם השכחה, הדמנציה, מביאה לסיכונם או לסיכון הסובבים אותם הרי שעלינו למצוא להורה או לבן או בת הזוג שלנו פתרון אמיתי, בריאותי ומקיף. למזלנו – יש תשובה ויש פתרון.

פאלאס מדיקל רעננה (מחלקות סעודיות)

ביטחון בריאותי מלא להורים ושקט נפשי לילדים

בבפאלאס מדיקל רעננה, בצמוד לפאלאס רעננה, למרכז הקניות השוקק של פארק רעננה מוצאות משפחות רבות את הפתרון השלם להוריהם או בני הזוג המזדקנים. במחלקה, בניהולו של פרופ' אברהם אדונסקי – מנהל המערך הגריאטרי בבי"ח תל השומר, עומד צוות מוביל של אנשי מקצוע וטכנולוגיה חדשנית המעניקה פתרון מלא לצרכים המשתנים של הדיירים.

2  מחלקות סיעוד חדשות

המחלקות החדשות, מעוצבות ומרווחות ומעניקות הרגשה מלאה של בית הבראה. המחלקות מצוידות במיטב המכשור הרפואי, בצוות מקצועי חם ואנושי המודע לצרכי הורינו או בני זוגנו ודואג לרווחתם האמתית. החדרים גדולים, מוארים ומרווחים. בכל חדר עד 2 אנשים בלבד להענקת פרטיות מלאה. פיקוח רפואי מלא במחלקות אלה בכל שעות היום והשגחה מלאה בשעות הלילה.

מחלקה ייחודית לתשושי נפש

לסובלים מאלצהיימר וממחלות דמנטיות אחרות פתרון מושלם באחוזה הסיעודית הפרטית ברעננה. צוות מיומן ומקצועי עומד לרשותם למתן מענה אישי ומקצועי. שיטות טיפול מתקדמות, שפע פעילויות, חשיפה לגירויים, חוגים ייחודיים, פיזיותרפיה, תנועה ועוד. כל אלה, והקפדה יומיומית על עשייה, מעניקים לסובלים ממחלות דמנטיות מציאות המשפרת ותורמת רבות לבריאותם.

הצוות הרפואי שלנו

הצוות הרפואי בפאלאס רעננה, בניהולו של פרופ' אברהם אדונסקי – מנהל המערך הגריאטרי בבי"ח תל השומר, מורכב מצוות רב מקצועי, מקפיד על מתן תשומת לב אישית לכל דייר. דיירי האגף הסיעודי נהנים מהשגחה רפואית במשך 24 שעות ביממה. אנשי הצוות בפאלאס רעננה מנוסים ובעלי ידע רב בתחומם. במקום מיושמות שיטות טיפול מתקדמות הכוללות שפע של פעילויות וחשיפה לגירויים אישיים וקבוצתיים מסוגים שונים – חוגי יצירה, חוגי מלאכה, תנועה, מוסיקה, פיזיותרפיה ועוד – וכל זאת כדי לשמר ולשפר את מצבו של כל דייר.

הצוות רואה חשיבות רבה ביצירת קשר אמיץ עם משפחות הדיירים, שכן המשפחות שותפות בתהליכי קבלת ההחלטות ובתכניות הטיפול בדיירים. לכן, הצוות בבית דיור מוגן פאלאס רעננה מעניק ייעוץ מיוחד לבני המשפחות, כולל השתתפות בקבוצות תמיכה.

דיור מוגן סיעודי

 

עם השנים, לאחר חציית גיל השמונים או התשעים, מגיעים ההורים שלנו לצומת חדשה בחייהם. לצורך אמיתי בסיעוד וטיפול רפואי וגריאטרי צמוד. מדובר בשלב חשוב מאד בו המעבר מהבית או מהדיור המוגן לדיור סיעודי צריך להיעשות ברגישות רבה ולהעניק להורה את הפתרון המלא ואת כלל האמצעים הרפואיים והסוציאליים החשובים כל כך לבריאותו בשלב זה.

המחלקה הסיעודית בפאלאס רעננה למתעניינים מכל רחבי הארץ והעולם

בדרך כלל, קבלת ההחלטה עם מחלקה סיעודית זו או אחרת נשענת על שני פרמטרים: קרבת המקום לאחד מהבנים/הבנות המטפלים בהורה ואיכות הטיפול במקום.

במחלקה הסיעודית שבפאלאס רעננה מתארחים דיירים מכל קצוות העולם. גברים ונשים בגיל השלישי המתקדם שהחליטו שדווקא כאן, יקבלו את הטיפול, השירות, ההשגחה ומכלול השירותים הנכון ביותר לגילם ומצבם הפיזי והנפשי.

 

לדיירי פאלאס רעננה: גשר אחד וברוכים הבאים למחלקה הסיעודית

המרחק בין פאלאס רעננה למחלקה הסיעודית הינו מרחק פסיעות. גשר אחד מקשר בין אחוזת בית למחלקה הסיעודית שלצידו. כך, אפשרנו לכל דייר, דיירת ובני המשפחה להנות מרצף טיפולי העונה לכל הצרכים הגריאטריים הקשורים בגיל המתקדם. בבואכם למחלקה הסיעודית שלנו לא תרגישו בהבדל. גם כאן, הקפדנו על סביבה ירוקה. על ניקיון וסדר. על עיצוב המעניק הרגשת בית על כל תכניו.

המעבר מהבית לאגף הסיעודי בפאלאס רעננה

מעבר זה נעשה בשיתוף מלא של בני המשפחה הקרובים במטרה להעניק לכל הסביבה האוהבת והדואגת את כל המידע והתמיכה. חשוב מאד להדגיש. בפאלאס רעננה, אגף סיעודי חדיש ביותר ובו שתי מחלקות המצוידות במיטב האמצעים, הטכנולוגיות והידע בתחום.
מחלקות אלו מיועדות לכל דייר ודיירת הזקוקים לסיוע בתפקוד היומי. סביב השעון, פועל צוות רפואי וסיעודי המתאים לכל דייר באופן אינדיבידואלי את תכנית הטיפול הנכונה והטובה ביותר בנמצא.
באחוזת בית תמצאו:

  • מחלקה סיעודית
  • מחלקה לתשושי נפש

הצוות הרפואי המלווה במחלקות אלה מורכב מאנשי מקצוע רבים המעניקים לדיירים תשומת לב, השגחה רפואית מלאה, ידע רב, שיטות טיפול מתקדמות, שפע פעילויות וחשיפה לגירויים אישיים וקבוצתיים מתחומים שונים: יצירה, תנועה, מוסיקה, פיזיותרפיה ועוד.

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה