גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

פאלאס מדיקל תל אביב

ב- Palace Medical, תמצאו מלונאות של 5 כוכבים, תוך הקפדה על סטנדרטים אמריקאיים ושימוש במתקנים, באביזרים ובציוד מהמתקדמים בעולם.

הצוות המקצועי אשר עובד במרכז נבחר בקפידה רבה, וזאת על מנת לממש את תפיסת העולם של Palace Medical – מתן שירות מקצועי מתוך כבוד למטופל, לרצונותיו ולצרכיו האישיים, והענקת פרטיות מרבית למטופל ולמשפחה התומכת.

המחלקה הסיעודית
ב-PALACE תל אביב יש 4 מחלקות מדיקל, המחלקה סיעודית של Palace Medical מיועדת למטופלים במצב סיעודי זמני או קבוע בכל גיל ופועלת ברישוי משרד הבריאות. במחלקה חדרים פרטיים או חדרים לשניים. בכל חדר שירותים צמודים, חדישים ואיכותיים, לחצני מצוקה בצמוד למיטה ובחדר האמבטיה, ומיטה בעלת מנגנון חשמלי למניעת כאבי גב המתכווננת באמצעות שלט אישי. בכל חדר מסך טלוויזיית פלסמה אישית. המחלקה מאובזרת בציוד רפואי ואישי מהמתקדמים בתחום סיעוד רפואי.

טיפול מקצועי 
במחלקה סיעודית צוות רב מקצועי ובו רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפא בעיסוק, תזונאי ועוד. דיירי המחלקה נהנים מהשגחה רפואית של 24 שעות ביממה. אנשי הצוות של – Palace Medical מחויבים לתרום את הידע והניסיון הרב, על מנת לשמר ולשפר את מצבו של כל מטופל סיעוד רפואי.

הקשר עם המשפחה
ב- Palace Medical אנו רואים חשיבות עליונה ביצירת קשר אמיץ עם משפחת המטופל, המשפחה שותפה באופן מלא בתהליכי קבלת ההחלטות ובתוכניות הטיפול חדרי המשפחה המרווחים של המחלקה, מאפשרים מפגש משפחתי ועריכת אירועים משפחתיים בפרטיות מלאה.

צוות ניהולי ורפואי

 

פרופ' משה מיטלמן MD, מנהל רפואי, פאלאס-מדיקל

פרופ' משה מיטלמן מומחה לרפואה פנימית והמטולוגיה, מנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי תל-אביב. מרצה בבי"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א. בעל ניסיון עשיר בניהול רפואי של מרכזי סיעוד והחלמה.

טלי ספיר  RN

מנהלת שרותי הסיעוד של הפאלאס-מדיקל, בעלת תואר שני במנהל מערכות בריאות.

שושי אליישיב   RN

אחות אחראית במחלקה הסיעודית, בעלת תואר שני בגרונטולוגיה.

גבריאלה שחם   RN

אחות אחראית במחלקת ההחלמה, בעלת תואר ראשון בסיעוד.

נעמה  שוורצברג  RN

אחות אחראית במחלקה לסיעוד מורכב, בעלת תואר ראשון בסיעוד.

יעל רפאל  RN

אחות אחראית במחלקה הסיעודית, בעלת תואר שני בסיעוד.

מחלקות

 

מחלקת החלמה

מחלקת החלמה מיועדת לכל אדם המשתחרר מבית חולים אחרי אשפוז בעקבות מחלה או ניתוח. המחלקה משמשת כ"גשר" למי שכבר אינו זקוק לאשפוז אך עדיין לא יכול או לא מעוניין לשוב לביתו.
ניסיוננו מלמד, כי לאחר ניתוח או אשפוז, המטופל זקוק למנוחה ושקט, לתשומת לב ולביטחון רפואי, שיובילו אותו בבטחה ובנועם בחזרה לפעילות סדירה.

במחלקה מגוון רחב של אפשרויות אירוח: חדר לשניים, אותו ניתן לחלוק עם מחלים נוסף, חדר פרטי וחדר זוגי עם אפשרות לארח בן זוג או מטפל.
במחלקה 18 חדרים, בכל חדר שירותים צמודים ואיכותיים, מקלחת המאפשרת למחלימים רחצה עצמאית, לחצני מצוקה, ומיטה בעלת מנגנון כוונון חשמלי עם שלט אישי. בחדר כל עזרי הנוחות – טלוויזיה אישית לכל מיטה עם חיבור  לכבלים "HOT" וחיבור לטלפון ועמדת מחשב.

אצלנו תקבלו מכלול של שירותים וטיפולים אישיים שיסייעו לכם לשוב לתפקוד מלא במהירות האפשרית: רופא ואחות צמודים 24 שעות ביממה, טיפולי פיזיותרפיה מדי יום, התאמת נעליים אורטופדיות וצוות רב מקצועי ומיומן. ארוחות גורמה כשרות המותאמות הלקוחות.
תפיסת העולם שלנו – לתת לכם וליקיריכם שירות מקצועי מתוך כבוד למטופל, לרצונותיו ולצרכיו האישיים תוך הענקת פרטיות מרבית.

מכון פיזיותרפיה

פיזיותרפיה הינו תחום רחב היקף העוסק בריפוי ושיקום של מגוון רחב של פציעות ומצבי חולי, שיקום הגוף בעקבות פגיעות גופניות וריפוי של מחלות כרוניות.
מכון הפזיותרפיה בפאלאס מדיקל מעמיד לרשותכם צוות פזיותרפיסטים מיומנים ומנוסים המתמחים במגוון טיפולים שיעזרו לכם לחזור לפעילות לאחר ניתוח אורתופדי או אשפוז.

בקופות החולים נותנים לאדם המחלים מפציעה או מניתוח טיפול פיזיותרפיה אחד או שניים בשבוע.
בפאלאס מדיקל מציעים לכם טיפולי פיזיותרפיה מדי יום ביומו, חמישה ימים בשבוע.
המכון לפיזיותרפיה בפאלאס מדיקל מעמיד לרשות מטופליו שני חדרי פיזיותרפיה, המצוידים בציוד טיפולי חדיש ומתקדם וצוות מיומן, המנוסה במגוון רחב של טיפולים: נשימתי, קרדיאלי, אורתופדי ונוירולוגי.

בעזרת הליווי המקצועי של הצוות תצליחו להשיג התקדמות ושיפור בתפקוד היומיומי לקראת החזרה הביתה, על כל המשתמע ממנה. פזיותרפיה היא חלק משיגרה שאם מקפידים עליה נהנים מחיים ארוכים ואיכותיים יותר.

מחלקה לסיעוד מורכב

המחלקה לסיעוד מורכב מיועדת לטיפול והשגחה רפואית, לחולים הסובלים מפצעי לחץ, פצעים לאחר ניתוחים מורכבים, תלות בחמצן, חולים הזקוקים להזנה מלאכותית, מתן תרופות לתוך הוריד, איזון כאבים ועוד.
לרשות המטופלים ובני משפחותיהם עומד צוות רפואי, מקצועי ומיומן המתמחה במחלות פנימיות וגריאטריות, צוות פרה-רפואי ויועצים נוספים לפי הצורך. המחלקה פועלת ברישוי משרד הבריאות וכוללת 34 מיטות, בחדרים פרטיים או בחדרים לשניים. בכל חדר שירותים צמודים ואיכותיים, לחצני מצוקה בצמוד למיטה ובחדר האמבטיה, ומיטה בעלת מנגנון חשמלי עם שלט אישי. המחלקה מאובזרת בציוד רפואי מהמתקדמים והמובילים בתחום.

במחלקה הסיעודית המורכבת צוות רופאים מומחים במחלות פנימיות וגריאטריות, צוות רב מקצועי ובו רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאה בעיסוק, תזונאית, עובדת סוציאלית ועוד.

דיירי המחלקה נהנים מ: 

  • השגחה רפואית 24 שעות ביממה.
  • ארוחות גורמה כשרות המותאמות לצורכי תזונתם האישית.
  • הפעלה תעסוקתית מגוונת.
  • מחויבות מלאה של אנשי הצוות לשמר ולשפר את מצבו של כל מטופל באופן אישי.


מחלקה סעודית

המחלקה הסיעודית מיועדת למטופלים במצב סיעודי זמני או קבוע, בכל גיל.

המחלקה פועלת ברישוי משרד הבריאות וכוללת 34 מיטות, בחדרים פרטיים או בחדרים לשניים. בכל חדר שירותים צמודים ואיכותיים, לחצני מצוקה בצמוד למיטה ובחדר האמבטיה, ומיטה בעלת מנגנון חשמלי עם שלט אישי. המחלקה מאובזרת בציוד רפואי מהמתקדמים והמובילים בתחום.

במחלקה הסיעודית צוות רופאים מומחים במחלות פנימיות וגריאטריות. צוות רב מקצועי הכולל: אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאה בעיסוק, תזונאית, עובדת סוציאלית ועוד.

דיירי המחלקה נהנים מ:

  • השגחה רפואית 24 שעות ביממה.
  • ארוחות גורמה כשרות המותאמות לצורכי תזונתם האישית.
  • הפעלה תעסוקתית מגוונת.

 

דרושים

אנחנו מחפשים:

  •  אחים/ות מעשיות/ מוסמכות
  • כוח עזר / מטפלים – מטפלים  – גם ללא ניסיון
  • עובדי ניקיון

העבודה בפאלאס מדיקל הינה במשמרות, כולל סופ"ש.

לפרטים נוספים: פאלאס מדיקל 03-718-2121

מייל orit.b@palace.co.il

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה