גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

מחלקת החלמה

מחלקת החלמה – פאלאס מדיקל תל אביב

 

מחלקת החלמה מיועדת לכל אדם המשתחרר מבית חולים אחרי אשפוז בעקבות מחלה או ניתוח. המחלקה משמשת כ"גשר" למי שכבר אינו זקוק לאשפוז אך עדיין לא יכול או לא מעוניין לשוב לביתו.
ניסיוננו מלמד, כי לאחר ניתוח או אשפוז, המטופל זקוק למנוחה ושקט, לתשומת לב ולביטחון רפואי, שיובילו אותו בבטחה ובנועם בחזרה לפעילות סדירה.

מחלקת החלמה מיועדת למטופלים בני כל הגילאים, שיש להם מגבלות תפקודיות זמניות. מטרת השהייה במחלקה היא חיזוק ותמיכה במערכות הגוף והנפש לקראת חזרה לתפקוד יום-יומי עצמאי.

במחלקה מגוון רחב של אפשרויות אירוח: חדר לשניים, אותו ניתן לחלוק עם מחלים נוסף, חדר פרטי וחדר זוגי עם אפשרות לארח בן זוג או מטפל. בכל חדר שירותים צמודים ואיכותיים, מקלחת המאפשרת למחלימים רחצה עצמאית, לחצני מצוקה, ומיטה בעלת מנגנון כוונון חשמלי עם שלט אישי. בחדר כל עזרי הנוחות, כגון טלוויזיה אישית לכל מיטה, חיבור לטלפון ועמדת מחשב.

אצלנו תקבלו מכלול של שירותים וטיפולים אישיים שיסייעו לכם לשוב לתפקוד מלא במהירות האפשרית: רופא ואחות צמודים 24 שעות ביממה, טיפולי פיזיותרפיה מדי יום, התאמת נעליים אורטופדיות וצוות רב מקצועי ומיומן. ארוחות גורמה כשרות המותאמות הלקוחות.
תפיסת העולם שלנו – לתת לכם וליקיריכם שירות מקצועי מתוך כבוד למטופל, לרצונותיו ולצרכיו האישיים תוך הענקת פרטיות מרבית.

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה