גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

אודות

דיור מוגן בסטנדרט מלונאי בינלאומי:

קבוצת עזריאלי חושפת היום את "PALACE מודיעין"- קומפלקס דיור מוגן במיצוב ובסטנדרטים חסרי תקדים, הראשון בעיר מודיעין וסביבותיה

הקומפלקס, בו הושקעו כ-390 מיליון שקל, משתרע על פני 11 דונם עם שטח בנוי של 35 אלף מ״ר עילי והוא כולל 239 יחידות דיור, מתקני נופש וספא, מסעדות ומזנונים, בתי קפה, שטחי מסחר, אולם אירועים ועוד

קבוצת עזריאלי, בראשות היו"ר דנה עזריאלי, השיקה את קומפלקס הדיור המוגן PALACE" מודיעין". זהו בית הדיור המוגן הראשון אשר תוכנן והוקם מן היסוד על ידי קבוצת עזריאלי, והוא כולל 239 יחידות דיור ו-136 מיטות סיעודיות, בסטנדרט בינלאומי וברמה שטרם נראתה בישראל.

קומפלקס PALACE מודיעין תוכנן על ידי משרד התכנון הרי ואלה ברנד אדריכלים ונבנה כאייקון מגורים חדשני וייחודי לבני הגיל השלישי, ומהווה יצירה ארכיטקטונית פורצת דרך בתחום הדיור המוגן בישראל. המגיעים למודיעין יכולים לראות למרחוק את שני המבנים הגבוהים בפרויקט, מעוגלים וחסרי זווית, בני 7 ו-8 קומות, אשר נבנו על שטח של כ-11 דונם על פני כ-35,000 מ״ר בנוי עילי. זהו פרויקט הדיור המוגן הראשון בעיר מודיעין, שהיא מהצעירות שבערי ישראל. קבוצת עזריאלי רואה בו פרויקט דגל, ובהתאם השקיעה הקבוצה בפרויקט כ-390 מיליון שקלים.

רשתPALACE דיור מוגן, מקבוצת עזריאלי, מנהלת כיום, בנוסף, שני בתים מובילים: 'PALACE תל אביב׳ ו-'PALACE רעננה׳, בהם כ-560 יחידות דיור וכ-200 מיטות סיעודיות. מלבד הפרויקט במודיעין, הרשת מתכננת ומקימה בימים אלה עוד שלושה בתי דיור מוגן נוספים: בלהבים, בראשון לציון ובירושלים. עם סיום הקמתם, תמנה רשת PALACE כ-1,700 יחידות דיור ו-550 מיטות מדיקל.

דנה עזריאלי, יו״ר קבוצת עזריאלי, אמרה במעמד ההשקה : "הצמיחה הצפויה בשיעור אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל, אל מול המחסור בדיור מוגן ראוי, מייצרת פוטנציאל אדיר עבורנו בתחום זה; ברשת PALACE, אנו יוצרים מהפכה אמיתית בחוויית המגורים של הגיל השלישי, תוך שימת דגש על קהילתיות וסגנון חיים ברמה הגבוהה ביותר, באופן שמשפיע משמעותית לטובה, לא רק על איכות החיים, אלא גם על תוחלת החיים של הדיירים".

אייל חנקין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי: "קבוצת עזריאלי רואה בזרוע הדיור המוגן פעילות אסטרטגית אשר מהווה את אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים בפעילות הליבה של הקבוצה. פאלאס מודיעין הוא פרויקט דגל בתחום עבורנו, אשר גם בו תהיה הקבוצה אחראית על כל שרשרת הערך, משלב הייזום ועד הניהול. כמו תחומים אחרים אותם סימנו כאסטרטגיים, גם בתחום זה נהפוך לאחד השחקנים הגדולים, האיכותיים והמשפיעים בישראל"

מנכ״ל PALACE דיור מוגן, יורם בן פורת, הוסיף כי האטרקטיביות של הפרויקט מתבטאת גם ברמת המכירות הגבוהה בו. ״הבית במודיעין נפתח ברמת מכירות חסרת תקדים, כאשר כ-70% מהיחידות שווקו, והן תאוכלסנה בימים הקרובים. אנו מעריכים כי בתוך זמן קצר למדי תימכרנה כלל יחידות הדיור ונעבור למצב של אכלוס לפי רשימת המתנה״, אומר בן פורת.

יחידות הדיור בפרויקט הן בנות 2, ,2.5 או 3 חדרים בגודל של 48 מ״ר עד 72 מ״ר. הן כוללות מרפסת בשטח של עד 70 מ"ר, ובהן גם דירות גג ודירות גן. כל דירה כוללת חדרי רחצה מרווחים ובטיחותיים, חדר שינה עם ארונות קיר, מטבח מאובזר הכולל ציוד חשמלי (מקרר, כיריים חשמליות, ותנור אפייה), מיזוג אוויר דירתי ולחצני מצוקה.

רמת הגימור של הפרויקט הינה מהגבוהות בענף, כאשר בין היתר ייהנו דיירי המתחם מבריכת שחייה, ספא, חדר כושר ייעודי המותאם לגיל השלישי (ויהיה פתוח גם למנויים חיצוניים), חדרי הסבה (לאונג'), מסעדה, אולם אירועים, בית כנסת, מרפאה, ספרייה, חדרי קלפים וחוגים ועוד.

בנוסף, כולל הפרויקט חניון תת קרקעי רחב ידיים ושטחי מסחר בהיקף של כ-600 מ"ר שיושכרו לשוכרים חיצוניים, כגון: בתי קפה, פארם, סופרמרקט ועוד, אשר יתנו שירות לדיירי המתחם, למבקרים ולתושבי העיר.

התכנון האדריכלי של הפרויקט, יצר גינה פנימית בשטח של כ-3 דונם, שבו תוכננו פארק לטובת דיירי המתחם בשילוב בריכות נוי, שבילי הליכה, פטיו פנימי, פינות ברביקיו ואזורי אירוח.

כאמור, יכלול המתחם גם אגף מדיקל, אשר בדומה לבתים אחרים של הקבוצה ינוהל בצורה מלאה ע"י קבוצת עזריאלי, הכולל מיטות סיעודיות, טיפול רפואי צמוד ומקיף 24/7 ומחלקת החלמה.

במתחם יפעל גם מכון דיאליזה אשר ישרת את כלל תושבי האזור, ובהתאם לסיכום עם עיריית מודיעין יוקם בסמוך למתחם "בית יום לקשיש" בהפעלת העיריה, שיעמוד לרשות תושבי העיר.

פרטים על המיזם:

  • יזם – קבוצת עזריאלי בע"מ
  • משרד מתכנן – הרי ואלה ברנד אדריכלים
  • אדריכלות פנים – ליד צור אדריכלות פנים וסטודיו מו
  • אדריכלות נוף – צורנמל טרנר
  • ניהול פרויקט – מסד עוז
  • קבלן ראשי – ברוש-ניר ואלקטרה מערכות

 

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה