גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

שאלות נפוצות

ישנם יתרונות לכאן ולכאן. מצד אחד חשוב להורה להישאר קרוב לסביבת מגוריו המקורית, בעיקר אם הוא עצמאי. מצד שני הקרבה למשפחה תאפשר ביקורים יותר תכופים, קיום פעילויות עם המשפחה (ילדים ונכדים). אם ההורה הוא עצמאי יש להשאיר את ההחלטה בידיו, במקרה והוא סיעודי העדיפות היא למגורים בקרבת המשפחה.
ההתנהלות בדיור המוגן בבחינת החופש לדיירים היא כמו בבית רגיל. הדייר אדון לעצמו ורשאי לצאת ולבוא בכל זמן. הדיור המוגן נהנה מאבטחה צמודה 24 שעות ואין חשש מפריצות ושליטה על הנכנסים והיוצאים ממתחם הפרויקט.
סוג האוכלוסיה משתנה מבית לבית, אך ברך כלל מדובר באוכלוסיה שרמתה התרבותית גבוהה. מומלץ לעשות סיור במקום ולהתרשם.
בדיור המוגן פעילויות חברתיות רבות כגון חוגים, הרצאות, תרבות, הצגות, סרטים, סדנאות, קונצרטים, התעמלות, ספורט ועוד.
בדרך כלל רמת השרותים הרפואיים והסיעודיים גבוהה מאוד. מומלץ להגיע אלינו, לשאול ולהתרשם. יש לשים לב לדרגתו המקצועית ולנסיונו של הצוות המטפל.
שרותי בריאות, ניקיון, כביסה, בנק, דואר, מסעדות, ועוד. כמו כן מציע הבית פעילויות חברתיות ותרבותיות רבות ומגוונות.
גודל הדירות נע בין שניים וחצי לשלושה חדרים, אך ישנם בתי דיור מוגן המציעים גם דירות גדולות יותר.
המחיר משתנה בהתאם למיקומו של הבית, רמתו ושרותיו.
יש לקחת החלטה על פי האפשרויות הכלכליות, ולפי אופיו וצרכיו של ההורה. בתי דיור מוגן מתאימים יותר לקשישים עצמאיים, כאשר בחלקם ישנו "דיור תומך" הצמוד לדיור המוגן ומיועד לקשישים הזקוקים לסיעוד. בתי האבות משלבים סיעוד בפעילותם השוטפת. בתי האבות דומים אחד לשני מבחינת האופי, הסטנדרטים, הפעילות התרבותית ועוד. בבתי האבות ישנה אפשרות לקבל סיוע מהמדינה לזקוקים לכך.
דיור המוגן הוא בית דירות המיועד לאוכלוסיית גיל הזהב המעוניינת לנהל אורח חיים עצמאי. בתי הדיור המוגן מפעילים שירותים רבים כמו מרפאה, פעילויות חברתיות, כביסה, חדר אוכל, חוגים, תרבות, פעילויות ספורט ועוד. בתי הדיור המוגן מציעים לדיירים סטנדרט מגורים גבוה במיוחד - לובי מפואר, חדרי כושר, בריכה, גנים מטופחים ועוד.

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה