פאלאס תל אביב

בזכות המיקום, הקהילה, רמת השירות והחוויה. כאן חיים בלב הפועם של העיר ונושמים תרבות, פעילות וחברה.

פאלאס תל אביב

בזכות המיקום, הקהילה, רמת השירות והחוויה. כאן חיים בלב הפועם של העיר ונושמים
תרבות, פעילות וחברה.

למה פאלאס תל אביב?

בואו לחיות בסביבה תומכת הממוקדת בצרכים שלכם. בפאלאס תל אביב תיהנו מעושר חברתי, ממערך תרבותי מגוון הכולל הרצאות, פעילויות וחוגים, מדירות מרווחות, מתפריט שתוכנן במיוחד עבורכם וממיקום מרכזי בלב תל אביב.
בפאלאס תל אביב יצרנו סביבת חיים מעצימה, שבה תהיו מוקפים באנשי מקצוע מובילים
ששואפים להעניק לכם את איכות החיים הגבוהה והמיטיבה ביותר.

המיקום

בפאלאס תל אביב חיים בטבורה של העיר הגדולה, בלב ״מרכז ויצמן״ בצפון תל אביב ובצמידות למרכז הרפואי ״איכילוב״. הים ומרכזי התרבות והבילוי של העיר נמצאים במרחק הליכה.

הבריאות

פאלאס תל אביב ממוקם בסמוך למרכז הרפואי ״איכילוב״. בבית מופעל שירות רפואי שפועל 24/7 ומאפשר לנו לשמור עליכם ועל הבריאות שלכם

הפעילויות

הדיירים נהנים משירות ברמה גבוהה, מתוכנית תרבותית עשירה וממערך של פעילויות גופניות מותאמות ומגוונות. הם יוצאים לטיולים, להצגות, לקונצרטים ולסיורים וחוזרים
הביתה, לדירה העוטפת והנעימה.

הקהילה

הדיירים נהנים מחיי חברה עשירים ומקשרים עמוקים שנוצרים בין חברי הקהילה. בזמן הפנוי הם מארחים את הילדים ואת הנכדים לקפה ועוגה בסלון המרווח בדירה, לארוחת ערב במסעדת השף או באחד המתקנים.

גלריה

הדירות שלנו

2 חדרים גדולה

________

התכנון חכם, העיצוב עילי, הגימור מושלם.
תוכניות דירה

3 חדרים גדולה

________

הדירה גדולה, קל לארח בה, לתכנן פינת עבודה מרווחת וליהנות מהמרפסת המפנקת.
תוכניות דירה

השירותים שלנו

סידורים שוטפים

אנחנו דואגים לסידורים השוטפים שלכם: רישום לפעילויות, הזמנת כרטיסים לתיאטרון או לקונצרט, הזמנת מוניות ורישום ל־Shuttle, שהוא שירות הסעות בעיר.

עוד שאלות? לחצו כאן

תמונה של קונצרט נגני כינור

טיפולים בדירה

אצלנו תקבלו שירותי אחזקה למערכות הדירה (מים, חשמל, ביוב, אינסטלציה ועוד) וגם לציוד החשמלי שסיפקנו לכם. אנחנו עומדים לשירותכם גם כשצריך לטפל בתקלה בכבלים, בהחלפת נורה או בהזזת פריט ריהוט כבד ממקום למקום. מדי שבוע הדירה תנוקה.

עוד שאלות? לחצו כאן

דירה בפלאס תל אביב

דיירים מספרים

״פנויה לעשות רק מה שמעניין אותי״

״עברתי לפאלאס תל אביב כי המיקום שלו מושלם מבחינתי. כל מה שמשמעותי בשבילי נמצא במרחק הליכה – המוזיאון, ספריית בית אריאלה, האופרה, התיאטרון הקאמרי, קונצרטים, תערוכות. סדר היום שלי נמשך כפי שהיה קודם, אלא שעכשיו אני לא צריכה
לעסוק בתחזוקה שוטפת של הבית ובסידורים דוגמת ביטוח לאומי או דואר. אני מוגנת, עצמאית ופנויה לעשות רק מה שמעניין אותי״


שולמית שנער, דיירת פאלאס תל אביב

חוגים ופעילויות

בריכת שחייה, חוגי התעמלות ואירובי במים, חדר כושר עם מכשירים מותאמים לגיל
השלישי ומדריך שבונה תוכניות אימון אישיות, הליכות בפארק, פעילות בים, טיולים בארץ בדרגות כושר שונות, חוג ברידג׳ הרצאות, קונצרטים, סרטים או מופעי בידור – הפעילות בפאלאס תל אביב לא מפסיקה. כל אחד ימצא את מה שהוא אוהב ויוכל להתנסות בתחומי עניין חדשים, כי זה הזמן לעשות את מה שאתם אוהבים.

הלייף סטייל בפאלאס