אודות

קהילה שהיא בית ומעניקה לדייריה חוויית חיים מיטיבה שבה משולבים חיי תרבות, בריאות, ביטחון, איכות חיים ומקצועיות.

אודות

קהילה שהיא בית ומעניקה לדייריה חוויית חיים מיטיבה שבה משולבים חיי תרבות, בריאות, ביטחון, איכות חיים ומקצועיות.

הסיפור שלנו

בשנת 2014 הרחיבה קבוצת עזריאלי את פועלה והשיקה את רשת פאלאס, המתמחה בהקמה ובהפעלה של מרכזי מגורים בסטנדרט
גבוה, המיועדים לבני הגיל השלישי. הניסיון והידע הרב של בעלי התפקידים בקבוצה, בשיתוף עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם, נרתמו לטובת הקמת הרשת החדשה, הכוללת היום ארבעה בתי דיור מוגן בערים מרכזיות בארץ ועוד שני בתים בהקמה.

1,220

דיירים

4

בתים (2 בהקמה)

730

אנשי צוות מסורים

5,174

פעילויות תרבות בשנה

מפת הנכסים בישראל

החזון שלנו

החזון שלנו

רשת פאלאס הינה רשת דיור מוגן המבקשת להגדיר מחדש את
חוויית החיים המלאה של בני הגיל השלישי.

אנו מאמינים כי בני הגיל הזה זכאים לחיים איכותיים מלאי עניין,
שמחה ואושר. ערכי היסוד המנחים אותנו הם כבוד, אנושיות,
יושרה, מקצועיות ותשוקה לשירות. הקמנו ואנו מפעילים את בתי
הדיור המוגן שלנו על פיהם ומתוך התפיסה הייחודית שלנו,
ובזכותם אנו מעניקים לדיירינו חוויית חיים מיטיבה בקהילה שבה
משולבים איכות חיים, בריאות, ביטחון, מקצועיות וסביבה תומכת.

על קבוצת עזריאלי

קבוצת עזריאלי, בהובלתה של היו״ר דנה עזריאלי, בונה מתחמים חדשניים המכבדים כל אדם בכל שלב במעגל החיים. חזון הקבוצה הוא לבנות ולפתח את מדינת ישראל, על ידי ייזום נכסים בחוד החנית הנדל״ני. הקבוצה מקפידה על סטנדרטים גבוהים של אחריות חברתית, עסקית וסביבתית. ערכי היסוד המנחים את פעילותה כוללים מנהיגות, אחריות, מצוינות, חדשנות, חוויית לקוח ויושרה.

אנחנו מאמינים

בסטנדרטים גבוהים

הצבנו סטנדרטים חדשים בתחום ומימשנו את שאיפתנו להוביל את ענף הדיור המוגן בישראל. הבתים שלנו מתוכננים בהתאם לצרכים הייעודיים של דיירינו וכוללים פתרונות אדריכליים שמבטיחים את בטיחותם; הדירות שלנו מותאמות לבני הגיל השלישי, מעוצבות בסגנון מודרני ופרקטי ויוצרות חוויית מגורים טובה; הדיירים שלנו נהנים משירותי תמיכה יומיומיים הניתנים על ידי אנשי צוות מומחים שעומדים לרשותם 24/7, מתוכנית תרבות ופעילויות מגוונות ועשירות, מבריכה, מחדר כושר וממסעדות.

עוד שאלות? לחצו כאן

גימלאית בבריכה בפאלאס מחייכת

בחיי תרבות וקהילה

זה הזמן ליהנות מעושר תרבותי, להרחיב אופקים ולהשתייך לקהילה תוססת של אנשים בדמותכם. הצטרפו לסיור מודרך במוזיאון, להרצאה מרתקת, למפגשים אינטימיים עם יוצרים ואמנים, לטיול מעשיר בארץ או בחו״ל או לאחד ממגוון החוגים המתקיימים אצלנו מדי שבוע. שפרו מיומנויות, רכשו חדשות, טפחו את הגוף ואת הנפש והעשירו את הידע הכללי שלכם. כל זאת לצד חבריכם לקהילה ובמרחק נגיעה מהאהובים והקרובים לכם ביותר.

עוד שאלות? לחצו כאן

גימלאים מחובקים אל מול נוף

במענה מקצועי

מיטב אנשי המקצוע והמומחים עומדים לרשות הדיירים שלנו בכל עת ומבטיחים מענה מדויק, איכותי, מהיר ואמפתי לכל צורך, שאלה, בעיה או אתגר. את מערך התמיכה המקיף שלנו, שכולל את הפרסונות המקצועיות ביותר בכל אחד מהתחומים – רופאים, אחיות, אנשי תחזוקה, מאמני כושר, יועצי תזונה, נטורופתים ועוד– הקמנו לאחר שערכנו מחקר איכותי על הצרכים הייחודיים של
בני הגיל השלישי.

עוד שאלות? לחצו כאן

מבוגרים עושים פיזיותרפיה

באיכות חיים

קהילה, שירותי בריאות, אנשי צוות אדיבים, תחושת ביטחון אישי, קרבה לבני המשפחה, אווירה אנרגטית ומגוון פעילויות תרבות וספורט – כל אלו ועוד חוברים יחד ויוצרים שלם הגדול מסך חלקיו, המעניק לדיירינו איכות חיים מיטיבה. אנו רואים את התמונה הגדולה אך חושבים על כל פרט. מטרתנו היא להציב סטנדרטים חדשים בתחום הדיור המוגן, אשר יספקו עבורכם תשתית לעוד שנים רבות מלאות, מרגשות וטובות.

עוד שאלות? לחצו כאן

אישה עושה ספורט בהליכון במכון