שאלות תשובות

סקרנים לדעת עוד עלינו ועל הבתים שלנו? זקוקים למידע נוסף? מרגישים שיש לכם שאלה חשובה? ריכזנו עבורכם כמה שאלות נפוצות.

שאלות תשובות

סקרנים לדעת עוד עלינו ועל הבתים שלנו? זקוקים למידע נוסף? מרגישים שיש לכם
שאלה חשובה? ריכזנו עבורכם כמה שאלות נפוצות.

רשת פאלאס דיור מוגן הוקמה עבור בני הגיל השלישי המעוניינים לנהל אורח חיים עצמאי. אנו מעניקים לדיירינו חוויית חיים מיטיבה בקהילה שבה משולבים איכות חיים, בריאות, ביטחון אישי, מקצועיות וסביבה תומכת. החיים ברשת פאלאס מאפשרים לדיירינו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם, להתמקד בחוויות ובתרבות פנאי, להיות מוקפים בחברים, להתעמל עם מיטב המומחים, ליהנות מביטחון כלכלי ולהשתחרר ממטלות שגרתיות של ניהול ותחזוקת בית. ברשת תמצאו דירות בסטנדרט גבוה, מרחבים ציבוריים מפנקים, מערך תרבותי עשיר של פעילויות וחוגים, שירותי רפואה הזמינים 24/7, שירותי תחזוקה לדירות, שומר במקום ועוד.

רשת פאלאס מקבוצת עזריאלי, הידועה בעוצמתה וביציבותה הפיננסית, מאפשרת לדייריה ליהנות משקט נפשי ומביטחון כלכלי בנוגע להשקעה הכספית שלהם. הרשת כוללת היום ארבעה בתי דיור מוגן הממוקמים בערים מרכזיות בארץ – תל אביב, רעננה, מודיעין ולהבים – ובימים אלה מסתיימת הקמתו של בית פאלאס בראשון לציון. העלויות משתנות בין הבתים, בהתאם למיקום ולאופי השונה של כל אחד מהם. אנו גאים ביכולתנו להציע לכל אחד מדיירינו מענה אישי ומסלול תשלום שמתאים לצרכים
ולמצב הייחודי שלו.

לכל אחד מהבתים שלנו יש DNA ייחודי, שמושך אליו סוג אחר של אנשים. התחילו את החיפוש אחר הבית החדש שלכם בסימון של גבולות גיאוגרפיים – האם תרצו להישאר באזור שבו אתם חיים היום או קרוב אליו? אולי תעדיפו להתקרב לשכונה שאליה עברו הילדים? האם אתם אנשים של עיר או שאתם מעדיפים חיים בפרברים? כדאי גם לברר אם אתם מעדיפים לחיות בבית צמוד קרקע או בדירה בבניין רב קומות.
התשובות לשאלות האלה יצמצמו את החיפוש. צוות הניהול שלנו נוהג לומר שלכל בית אצלנו יש ״מוזיקה״ משלו, שמאפיינת את אופי וסגנון החיים שבו ואת הקהילה שבחרה בו. אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהקשיב ל״מוזיקה״.

נקודות נוספות שכדאי לברר כשאתם בוחנים בית דיור מוגן – בדקו אם העובדים הם עובדי חברה; בקשו לאכול במסעדה ולהתרשם מרמת האוכל והתחזוקה; דברו עם דיירים; שאלו אם בבית יש מרפאות הפעילות במשך כל היום; התרשמו מרמת הניקיון בדירות ובשטחים הציבוריים; שימו לב לאופן שבו מקבלים את פניכם בקבלה ובחנו את תוכנית הפנאי שמציע הבית.

כן. על פי חוק דיור מוגן, כל אדם זכאי לתקופת ניסיון בת שלושה חודשים. ברשת פאלאס תוכלו להאריך את תקופת הניסיון לחצי שנה. אם החלטתם לעזוב את הדיור המוגן במסגרת תקופת הניסיון, תידרשו להודיע על כך 14 יום מראש. אם החלטתם על עזיבה לאחר מכן, עליכם להודיע 90 יום מראש.

כדי להקל עליכם, יצרנו מגוון של מסלולי התחייבות המאפשרים דחייה של פיקדון המגורים. אנחנו מזמינים אתכם לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר.

אתם מוזמנים לבחור את הדירה הנכונה לכם מתוך מגוון של אפשרויות. כל הדירות, בכל הבתים שלנו, פונות לנוף, מעוצבות, ממוזגות ומאובזרות במכשירי חשמל. יש דירות גן ודירות בקומות שונות, החל מגודל סטודיו, דירות שני חדרים או דירות שלושה חדרים.

אתם מוזמנים לעבור אלינו, לפאלאס, עם חיות המחמד הקטנות שלכם. תידרשו להציג  אישור וטרינרי ולטפל בחיות בעצמכם.

אנחנו מאמינים שהחיים ברשת פאלאס מאפשרים לכם להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם ולחיות את החיים המיטיבים ביותר שניתן. היו האדריכלים של חייכם ועשו את הצעד כשאתם בריאים ועצמאיים.

רשת פאלאס מקבוצת עזריאלי ידועה ביציבותה הפיננסית, ומאפשרת לדייריה ליהנות משקט נפשי ומביטחון כלכלי בנוגע להשקעה הכספית שלהם. הקמנו ואנו מפעילים בעצמנו את בתי הדיור המוגן שלנו על פי ערכי היסוד המנחים אותנו – כבוד, אנושיות, יושרה, מקצועיות ותשוקה לשירות – ובזכותם אנו מעניקים לדיירינו חוויית חיים מיטיבה בקהילה שבה משולבים איכות חיים, בריאות, ביטחון, מקצועיות וסביבה תומכת.
המשימה שלנו היא להעצים את החוזקות של דיירינו, לספק את הצרכים שלהם וליצור עבורם משמעות. המודל שלנו מבטיח ביטחון פיזי ובריאותי, ומעודד את הדיירים ליהנות מכל רגע.