פאלאס מודיעין

חיים בפנינה אדריכלית, בסביבה תומכת ומעשירה ובקרבת מרכזי תרבות ובילוי.

פאלאס מודיעין

חיים בפנינה אדריכלית, בסביבה תומכת ומעשירה ובקרבת מרכזי תרבות ובילוי.

מה זה עזריאלי פאלאס?

בפאלאס מודיעין הדיירים נמצאים בראש סדר העדיפויות. חשבנו על כל המרכיבים שיעניקו לכם איכות חיים טובה ויצרנו את הבית עבורכם – הדירות מעוצבות ומותאמות לגיל השלישי; התפריט הקולינרי בריא ועשיר ומבוסס על מיטב חומרי הגלם; מתחם הספא יוקרתי ומאפשר תמיכה הוליסטית בגוף ובנפש והמבנה האדריכלי מרהיב ובנוי סביב גינה מטופחת וכולל פינות חמד שמזמינות ישיבה ושהות נעימה עם בני הזוג, החברים והמשפחה.

המיקום

באמצע הדרך בין ירושלים לתל אביב, טובל בפארקים, ניצב פאלאס מודיעין, פנינה אדריכלית יוצאת דופן, שממנה תוכלו להגיע בקלות לכל ערי האזור ולמרכזי תרבות ובילוי.

הבריאות

לצד מרפאה מקצועית הנותנת מענה מהיר ומדויק לכל דיירי הבית, פועל אגף מדיקל הנותן מענה סיעודי, רפואי ושיקומי למי שזקוק לכך.

הפעילויות

מגוון המתקנים והפעילויות שלנו הותאם במיוחד לבני הגיל השלישי, מתוך מחשבה כוללת על אורח חייכם ובריאותכם. תמצאו כאן מגוון רחב של חוגים, בריכה, חדר כושר, ספא, הרצאות, פעילויות משותפות ועוד.

המשפחה

הזמינו את בני משפחתכם לחוות איתכם את כל הטוב וחלקו איתם זמן איכות יקר ערך. שבו איתם לשיחה במסעדה שבמתחם ותנו לנכדים להתרוצץ בגינה רחבת הידיים שלנו.

גלריה

הדירות שלנו

2 חדרים גדולה

________

התכנון חכם, העיצוב עילי, הגימור מושלם.
תוכנית דירה

2.5 חדרים גדולה

________

הדירה גדולה, קל לארח בה, לתכנן פינת עבודה מרווחת וליהנות מהמרפסת המפנקת.
תוכניות דירה

השירותים שלנו

סידורים שוטפים

אנחנו דואגים לסידורים השוטפים שלכם: רישום לפעילויות, הזמנת כרטיסים לתיאטרון או לקונצרט, הזמנת מוניות ורישום ל־Shuttle, שהוא שירות הסעות בעיר.

עוד שאלות? לחצו כאן

couple see a movie

טיפולים בדירה

אצלנו תקבלו שירותי אחזקה למערכות הדירה (מים, חשמל, ביוב, אינסטלציה ועוד) וגם לציוד החשמלי שסיפקנו לכם. אנחנו עומדים לשירותכם גם כשצריך לטפל בתקלה בכבלים, בהחלפת נורה או בהזזת פריט ריהוט כבד ממקום למקום. מדי שבוע הדירה תנוקה.

עוד שאלות? לחצו כאן

דירה בפלאס מודיעין

דיירים מספרים

נגן וידאו

״ההרגשה טובה פה, מהר מאוד הרגשתי בבית״

״המקום הזה מדהים, אני עליתי ארצה במלחמת ששת הימים. באתי בתור מתנדבת ונשארתי פה. יש לי שלושה ילדים נפלאים ויש לי שישה נכדים. אין מילים לתאר, כל מה שסבתא רוצה. כשביקרתי, בפעם הראשונה, רק מבט ראשון היה מספיק לשכנע אותי שאני אשתדל להגיע לפה. החדר אוכל, מפות לבנות, פרחים על השולחן. את החדר כושר, שמדבר אליי מאוד ואת הבריכת שחייה״

ג׳נט קיסרי, דיירת פאלאס מודיעין

"תמיד יש חברותא״

״ההחלטה לעבור לכאן היא ההחלטה הכי חשובה והכי טובה שעשינו בחיים. היא מאפשרת לנו להיות עצמאיים, לא לנהוג בלילה כי הכל זמין כאן ולא להיות על הראש של הילדים שלנו. אני נהנית מאוד לגור פה בגלל הביטחון והבטיחות, גם האישיים וגם הבריאותיים.עוד דבר נוח הוא שכל אחד מאיתנו עושה מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה. החיים כאן
מאפשרים לזוגות גמישות רחבה וטובה, ועל אחת כמה וכמה לבודדים ולבודדות, כי תמיד יש חברותא״


פרלה פליישן, דיירת פאלאס מודיעין

חוגים ופעילויות

אצלנו תמצאו שפע של הצעות מעשיות לפעילויות ולתחומי עניין שיסייעו לכם לחיות חיים פעילים ומאושרים. תוכנית הפנאי שלנו מתעדכנת באופן תדיר ומעודדת את קיום הקשרים בין חברי הקהילה. היא מגבשת אותם ותומכת בשמירה על שגרת חיים מיטיבה. הדיירים שלנו נהנים ממופעים ומהרצאות המתקיימים באולם המופעים, ממועדון הספורט הכולל מכשירי כושר ומדריכים המתמחים בגיל השלישי, מחדר פילטיס ומחדר ברידג,. יש גם ספא מפנק הצמוד לבריכת השחייה שלנו ויש חוגים למוזיקה ולאמנות, יציאה למופעי תרבות או טיולים ועוד.

הלייף סטייל בפאלאס