גודל גופן

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

אודות

פרויקט הדיור המוגן הראשון במודיעין לקראת סיום:

׳פאלאס דיור מוגן׳ מקבוצת עזריאלי מקימה את פרויקט ׳פאלאס מודיעין׳ בהשקעה של כ-370 מיליון ש״ח

כמחצית  מיחידות הדיור בפרויקט ׳פאלאס מודיעין׳ נמכרו עוד לפני פתיחת הדירה לדוגמא

׳פאלאס דיור מוגן׳, מקבוצת עזריאלי, הודיעה היום על סיום שלב א׳ בשיווק יחידות הדיור בפרויקט הדיור המוגן ׳פאלאס מודיעין׳, ופתיחת דירה לדוגמא באתר.

המגיעים למודיעין ממזרח/מערב על ציר 443 וצומת שילת, יכולים לראות מרחוק את שני המבנים הגבוהים בפרויקט, דמויי אוניה, אשר נבנו באופן זורם וללא זווית, פרי תכנונם של הרי בראנד אדריכלים וקבוצת עזריאלי . שני המבנים, בני 7 ו-8 קומות, נבנו על שטח של 11 דונם על פני כ-35,000 מ״ר בנוי עילי. אין ספק שמבנה בסדר גודל שכזה בסמוך לצומת שילת משנה את פני הטופוגרפיה בכניסה לעיר. כמי שבנו את מגדלי עזריאלי, המהווים אייקון לתל אביב, מייעדים מתכנני הפרויקט את קומפלקס הדיור המוגן במודיעין להוות אייקון אדריכלי לדיור המוגן בישראל.

זהו פרויקט הדיור המוגן הראשון בעיר מודיעין, שהיא מהצעירות שבערי ישראל, וקבוצת עזריאלי, אשר נכנסה לתחום הדיור המוגן רק לאחרונה, רואה בו פרויקט דגל. בהתאם גם השקעת החברה בפרויקט, הנאמדת בכ-370 מיליון שקלים.

בפרויקט 239 יחידות דיור, ועוד 136 מיטות סיעודיות, כשגובה הפיקדון עבור יח״ד נע בין כ-1.4 מיליון ש״ח ל- 2.4 מיליון ש״ח. יחידות הדיור בפרויקט הן בנות 2.5 חדרים עם מרפסת, בגודל של 52 מ״ר, עד 75 מ״ר, וביניהן גם דירות גג ודירות גן. רמת הגימור של הפרויקט היא מהגבוהות המוכרות בענף, ובין השאר ייהנו דיירי המתחם מבריכת שחייה, ספא, חדר כושר, חדרי הסבה (לאונג'), מסעדה, אולם אירועים, בית כנסת, מרפאה, ספרייה, חדרי קלפים וחוגים, ועוד. בנוסף, כולל הפרויקט שטחי מסחר בהיקף של כ-800 מ"ר ובהם חנויות, מסעדות ובתי קפה אשר יתנו שירות לדיירי המתחם ולמבקרים וחניון תת קרקעי גדול. כמו כן יצרו המבנים פטיו פנימי (כ-3 דונם ציבוריים) שבו תוכננו פארק אקזוטי לטובת דיירי המתחם בשילוב מים/ בריכות נוי, שבילי הליכה ופינות ברביקיו לאירועים. בסיכום עם עיריית מודיעין יוקם במתחם גם "בית יום לקשיש" שיעמוד לרשות תושבי העיר בני הגיל השלישי.

כאמור, יכלול המתחם גם אגף סיעודי מטופח הכולל מיטות סיעודיות וחדרי החלמה לאנשים הנזקקים לתקופת החלמה לאחר ניתוח ואשפוז.

מנכ״ל פאלאס דיור מוגן, יורם בן פורת, סבור שהפרויקט יתרום למרקם העירוני במודיעין ולעליית מחירי הנדל״ן בקרבתו. ״מודיעין היא עיר  צעירה, ולמרות שהיא מציינת השנה 20 שנים להקמתה, היא עדיין נעדרת חלק מהשירותים אשר מאפיינים ערים ותיקות יותר. בין אלה שכבר רכשו יחידות דיור במתחם, וכאלה שנרשמו לרכישה, אנחנו מזהים דיירים רבים שילדיהם הם תושבי העיר וכניסתם לפרויקט מהווה עבורם התקרבות משמעותית לבני המשפחה. מניסיוננו, אנחנו יודעים שמתחם מטופח, כמו ׳פאלאס מודיעין׳, מושך אליו מתעניינים רבים, וגורם לעלייה במחירי הנדל״ן בקרבתו״, אומר בן פורת.

פרטים על המיזם:

  • יזם – קבוצת עזריאלי בע"מ
  • יו"ר הקבוצה – דנה עזריאלי
  • סמנכ"ל הנדסה ובינוי – שרון אריה
  • אדריכל ראשי – גבי בועז עובד
  • משרד מתכנן – הרי ברנד אדריכלים
  • אדריכלות פנים – ליד צור אדריכלות פנים וסטודיו מו
  • אדריכלות נוף – צורנמל טרנר
  • ניהול פרויקט – מסד עוז

 

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה

צור
קשר >

תודה!
ההודעה שלכם התקבלה
בהצלחה